- Jess***Jones
- 2026/04/17
Dataasheeter
TXL 025 Series, 25 Watt Datasheet.pdfWëllt Dir e bessere Präis?
A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.
| Quantitéit | Eenzelpräis | Ext.Präism |
|---|---|---|
| 1+ | $52.49 | $52.49 |
| 200+ | $20.94 | $4,188.00 |
| 500+ | $20.24 | $10,120.00 |
| 1000+ | $19.90 | $19,900.00 |
TXL 025-48S Tech Spezifikatioune
Traco Power - TXL 025-48S technesch Spezifikatioune, Attributer, Parameteren an Deeler mat ähnleche Spezifikatioune zu Traco Power - TXL 025-48S
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Hiersteller | TRACO Power |
| Verstammungen - Sortie | - |
| Verstammungen - SUTTO | - |
| Voltage - Ausgab 4 | - |
| Voltage - Ausgab 3 | - |
| Voltage - Ausgab 2 | - |
| Voltage - Ausgab 1 | 48V |
| Voltage - Isolatioun | 3 kV |
| Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 375 VDC |
| Typ | Enclosed |
| Gréisst / Dimensioun | 3.11" L x 2.01" W x 1.12" H (79.0mm x 51.1mm x 28.4mm) |
| Serie | TXL 025 (25W) |
| Produktiounsattriff | Attributer Wäert |
|---|---|
| Power (Watts) | 27W |
| Package protegéieren | Box |
| Operatioun Temperatur | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Unzuel vun Ausgänge | 1 |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Mindestloun néideg | Yes |
| Eegeschaften | Adjustable Output, Universal Input |
| Effizienz | 84% |
| Aktuell - Ausgang 1 | 570 mA |
| Basis Produktnummer | TXL 025 |
| Genehmegung Agentur | CE, cURus |
| Applikatiounen | ITE (Commercial) |
| ATTRESSIOUN | BESCHREIWUNG |
|---|---|
| RoHs Status | Rohs3 kompatibel |
| Fiichtegkeet Sensibilitéitsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Erreecht Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9510 |
Déi dräi Deeler op der richteger hunn ähnlech Spezifikatioune zu Traco Power TXL 025-48S.
| Produktiounsattriff | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TXL 015-48S | TXL 025-24S | TXL 035-24S | TXL 025-3.3S |
| Hiersteller | Traco Power | Traco Power | Traco Power | Traco Power |
| Mounting Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltage - Ausgab 4 | - | - | - | - |
| Voltage - Ausgab 3 | - | - | - | - |
| Aktuell - Ausgang 1 | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Voltage - Input | - | - | - | - |
| Genehmegung Agentur | - | - | - | - |
| Mindestloun néideg | - | - | - | - |
| Package protegéieren | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Applikatiounen | - | - | - | - |
| Voltage - Ausgab 2 | - | - | - | - |
| Basis Produktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Serie | - | - | - | - |
| Verstammungen - Sortie | - | - | - | - |
| Voltage - Isolatioun | - | - | - | - |
| Verstammungen - SUTTO | - | - | - | - |
| Operatioun Temperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Eegeschaften | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Effizienz | - | - | - | - |
| Voltage - Ausgab 1 | - | - | - | - |
| Power (Watts) | - | - | - | - |
| Unzuel vun Ausgänge | - | - | - | - |
| Gréisst / Dimensioun | - | - | - | - |
Eroflueden TXL 025-48S PDF DataDhusts an Traco Power Dokumentatioun fir TXL 025-48S - Traco Power.
Är E-Mail Adress gëtt net publizéiert.
| Allgemeng Länner Login logistesch Zäit Referenz | ||
|---|---|---|
| Regioun | Landunance | Logistesch Zäit (Dag) |
| Amerika | Vereenegt Staaten | 5- |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Däitschland | 5- |
| Vereenegt Kinnekräich | 4 | |
| Italien | 5- | |
| Oceania | Australien | 6 |
| Neiséiland | 5- | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mettleren Osten | Israel | 6 |
| DHL & FEDEX Sendung Käschten Referenz | |
|---|---|
| Liwwerung Käschten (kg) | Referenz DHL (USD $) |
| 0.00kg-1,00 kg | USD $ 30,00 - USD $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00 kg | USD $ 40,00 - USD $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00 kg | USD $ 50,00 - USD $ 100,00 |













Wëllt Dir e bessere Präis? A WED AN AMFE NEW, MELLT DIR DIR NËMMEN.